31.10.2020 13:30 Gençlerbirliği - Gazişehir Gaziantep
31.10.2020 16:00 / ERT Göztepe 0 - 0 Alanyaspor
31.10.2020 19:00 Galatasaray - Ankaragücü
31.10.2020 17:30 E. Frankfurt - Werder Bremen
31.10.2020 17:30 Köln - Bayern Münih
31.10.2020 17:30 Augsburg - Mainz 05
31.10.2020 17:30 Arminia Bielefeld - Dortmund
31.10.2020 20:30 M'gladbach - RB Leipzig
31.10.2020 17:00 Crotone - Atalanta
31.10.2020 20:00 Internazionale - Parma
31.10.2020 22:45 Bologna - Cagliari
31.10.2020 07:30 / M.S. Suwon City 2 - 1 Gyeongnam
31.10.2020 10:00 / M.S. Bucheon 1995 0 - 0 Chungnam Asan
31.10.2020 09:00 / M.S. Seoul 0 - 1 Incheon United
31.10.2020 09:00 / M.S. Gangwon 1 - 2 Suwon Bluewings
31.10.2020 09:00 / M.S. Seongnam 2 - 1 Busan I'Park
31.10.2020 20:45 Twente - Zwolle
31.10.2020 22:00 Ajax - Fortuna Sittard
31.10.2020 22:00 Groningen - VVV
31.10.2020 23:00 Willem II - Vitesse
31.10.2020 13:00 Slavia - Dinamo Brest
31.10.2020 15:00 Belshina - Shakhtyor
31.10.2020 13:30 Giresunspor - Ümraniyespor
31.10.2020 16:00 Bursaspor - Boluspor
31.10.2020 16:00 / ERT Menemen Belediyespor 0 - 0 Ankaraspor
31.10.2020 19:00 / ERT Altınordu 0 - 0 Bandırmaspor
30.10.2020 23:00 / M.S. Wolverhampton 2 - 0 Crystal Palace
31.10.2020 15:30 Sheffield United - Man City
31.10.2020 18:00 Burnley - Chelsea
31.10.2020 20:30 Liverpool - West Ham
30.10.2020 23:00 / M.S. Eibar 0 - 2 Cádiz
31.10.2020 16:00 Real Madrid - Huesca
31.10.2020 18:15 Athletic Bilbao - Sevilla
31.10.2020 20:30 Osasuna - Atlético Madrid
31.10.2020 23:00 Deportivo Alavés - Barcelona
30.10.2020 23:30 / M.S. Paços de Ferreira 3 - 2 Porto
31.10.2020 18:30 Belenenses - Farense
31.10.2020 21:00 Rio Ave - Moreirense
31.10.2020 23:30 Marítimo - Nacional
30.10.2020 23:00 / ERT Marseille 0 - 0 Lens
31.10.2020 19:00 Rennes - Brest
31.10.2020 23:00 Nantes - PSG
31.10.2020 16:00 Olympiakos Piraeus - Apollon Smirnis
31.10.2020 18:15 Atromitos - PAS Giannina
31.10.2020 18:15 Volos NFC - Larissa
31.10.2020 20:30 Lamia - Panathinaikos
31.10.2020 18:15 Wilrijk - OH Leuven
31.10.2020 20:30 Sporting Charleroi - Cercle Brugge
31.10.2020 22:45 Club Brugge - Mechelen
30.10.2020 23:00 / M.S. NAC Breda 0 - 1 NEC
30.10.2020 23:00 / M.S. TOP Oss 0 - 2 De Graafschap
31.10.2020 16:00 Go Ahead Eagles - Excelsior
31.10.2020 18:30 Roda JC - Den Bosch
31.10.2020 16:00 Cittadella - Monza
31.10.2020 18:00 Ascoli - Pordenone
31.10.2020 18:00 Brescia - Virtus Entella
31.10.2020 18:00 Chievo - Cosenza
31.10.2020 18:00 Vicenza - Pisa
31.10.2020 18:00 Salerno - Reggiana
31.10.2020 18:00 Venezia - Empoli
31.10.2020 17:00 Paris FC - Caen
31.10.2020 21:00 Ajaccio - Troyes
31.10.2020 21:00 Chambly - Dunkerque
31.10.2020 21:00 Guingamp - Sochaux
31.10.2020 21:00 Le Havre - Pau
31.10.2020 21:00 Nancy - Châteauroux
31.10.2020 21:00 / ERT Niort 0 - 0 Grenoble
31.10.2020 21:00 Rodez - Auxerre
31.10.2020 21:00 Valenciennes - Clermont
31.10.2020 18:00 / ERT Celtic 0 - 0 St. Mirren
31.10.2020 18:00 Dundee United - Ross County
31.10.2020 18:00 Livingston - Motherwell
30.10.2020 23:15 / M.S. Zejtun Corinthians 2 - 3 Hibernians
31.10.2020 16:00 Tarxien Rainbows - Gudja United
31.10.2020 16:00 / ERT Floriana 0 - 0 Birkirkara
31.10.2020 16:00 Hamrun Spartans - Gzira United
31.10.2020 00:00 / M.S. Sacachispas 1 - 3 Municipal
31.10.2020 20:00 Comunicaciones - Malacateco
31.10.2020 22:05 Iztapa - Santa Lucía
01.11.2020 00:30 Cobán Imperial - Guastatoya
31.10.2020 01:00 / M.S. Gimnasia La Plata 3 - 0 Patronato
31.10.2020 03:15 / M.S. Talleres Córdoba 3 - 1 Newell's Old Boys
31.10.2020 20:00 Aldosivi - Estudiantes
31.10.2020 22:15 Vélez Sarsfield - Huracán
01.11.2020 00:45 Argentinos Juniors - San Lorenzo
31.10.2020 04:30 / M.S. Necaxa 3 - 2 Toluca
31.10.2020 06:06 / M.S. Tijuana 0 - 2 Pachuca
31.10.2020 06:30 / M.S. Juárez 1 - 0 Querétaro
31.10.2020 12:43 / İPT Trapani 0 - 0 Avellino
31.10.2020 17:00 Pro Vercelli - Giana Erminio
31.10.2020 17:00 Paganese - Teramo
31.10.2020 18:30 Arezzo - Triestina
31.10.2020 12:43 / ERT Ierapetra 0 - 0 Karaiskakis
31.10.2020 12:43 / ERT Levadiakos 0 - 0 Chania
31.10.2020 12:43 / ERT Diagoras 0 - 0 Panachaiki
31.10.2020 12:43 / ERT Doxa Dramas 0 - 0 Ergotelis
31.10.2020 12:43 / ERT Trikala 0 - 0 Apollon Larisas
31.10.2020 12:43 / ERT Xanthi 0 - 0 Ionikos
31.10.2020 14:00 Sporting Covilhã - Porto II
31.10.2020 18:00 Académica - UD Oliveirense
31.10.2020 20:30 Chaves - Vilafranquense
31.10.2020 14:00 Real Betis - Barcelona
31.10.2020 14:00 Espanyol - Eibar
31.10.2020 15:00 Deportivo de La Coruña - Santa Teresa
31.10.2020 15:30 Madrid - Real Sociedad
31.10.2020 18:00 Valencia - Athletic Club
31.10.2020 16:00 Smouha - Masr
31.10.2020 18:30 Pyramids - Al Mokawloon
31.10.2020 21:00 El Geish - Al Ahly
31.10.2020 16:30 / ERT Scheveningen 0 - 0 Koninklijke HFC
31.10.2020 16:30 / ERT Noordwijk 0 - 0 IJsselmeervogels
31.10.2020 16:30 / ERT AFC 0 - 0 GVVV
31.10.2020 17:00 / ERT Kozakken Boys 0 - 0 HHC
31.10.2020 17:00 / ERT Quick Boys 0 - 0 Volendam II
31.10.2020 17:00 / ERT ASWH 0 - 0 Rijnsburgse Boys
31.10.2020 17:00 / ERT Spakenburg 0 - 0 TEC
31.10.2020 17:30 / ERT Jong Sparta 0 - 0 Katwijk
31.10.2020 20:00 / ERT De Treffers 0 - 0 Excelsior Maassluis
31.10.2020 17:00 AEL - Ermis
31.10.2020 19:30 APOEL - Apollon
31.10.2020 17:30 / ERT Barry Town 0 - 0 Bala Town
31.10.2020 17:30 / ERT UWIC Cardiff 0 - 0 Cefn Druids
31.10.2020 20:15 / ERT Connah's Quay 0 - 0 The New Saints
31.10.2020 20:15 / ERT Newtown 0 - 0 Haverfordwest County
31.10.2020 20:15 Haverfordwest County - Bala Town
31.10.2020 17:50 Al Hilal - Dhamk
31.10.2020 18:15 Abha - Al Ittifaq
31.10.2020 19:50 Al Ittihad - Al Ahli
31.10.2020 18:00 Cartagena - Albacete
31.10.2020 20:15 Las Palmas - Real Oviedo
31.10.2020 18:00 / ERT Boreham Wood 0 - 0 Dagenham & Redbridge
31.10.2020 18:00 Bromley - Eastleigh
31.10.2020 18:00 Dover Athletic - Altrincham
31.10.2020 18:00 / ERT Halifax Town 0 - 0 Wealdstone
31.10.2020 18:00 King's Lynn Town - Woking
31.10.2020 18:00 Maidenhead United - Solihull Moors
31.10.2020 18:00 Stockport County - Weymouth
31.10.2020 18:00 / ERT Wrexham 0 - 0 Sutton United
31.10.2020 18:00 Yeovil Town - Chesterfield
31.10.2020 20:20 Hartlepool United - Torquay United
31.10.2020 18:00 Cliftonville - Carrick Rangers
31.10.2020 18:00 Coleraine - Glentoran
31.10.2020 18:00 Glenavon - Dungannon Swifts
31.10.2020 18:00 Larne - Ballymena United
31.10.2020 18:00 Warrenpoint Town - Portadown
01.11.2020 00:00 Real de Minas - UPNFM
31.10.2020 00:00 / M.S. SC Guaraní 0 - 4 Caracas
31.10.2020 03:00 / M.S. Aragua 1 - 0 Portuguesa FC
01.11.2020 00:00 Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida
31.10.2020 01:15 / M.S. Vitória 0 - 0 Brasil de Pelotas
31.10.2020 03:30 / M.S. Cruzeiro 2 - 0 Paraná
31.10.2020 22:30 Oeste - Sampaio Corrêa
31.10.2020 22:30 Confiança - Chapecoense
31.10.2020 02:00 / ERT Azerbaycan 0 - 0 Moldova
31.10.2020 02:00 / M.S. Bogotá 1 - 1 Fortaleza
31.10.2020 04:00 / M.S. Unión Magdalena 0 - 1 Valledupar
31.10.2020 02:59 / İPT Jaish 0 - 0 Al Ahed
31.10.2020 02:59 / İPT Manama 0 - 0 Hilal Al-Quds
31.10.2020 02:59 / İPT Al Ansar 0 - 0 Wathbah
31.10.2020 02:59 / İPT Al Kuveyt 0 - 0 Al Faysali
31.10.2020 02:59 / İPT Al Jazeera 0 - 0 Al Qadsia
31.10.2020 02:59 / İPT Dhufar 0 - 0 Al Riffa
31.10.2020 02:59 / İPT Altyn Asyr 0 - 0 Khujand
31.10.2020 02:59 / İPT Dordoi Bishkek 0 - 0 Istiqlol
31.10.2020 02:59 / İPT Wofoo Tai Po 0 - 0 Taipei Tatung
31.10.2020 12:43 / İPT Hilal Al-Quds 0 - 0 Al Ahed
31.10.2020 12:43 / İPT Manama 0 - 0 Jaish
31.10.2020 12:43 / İPT Wathbah 0 - 0 Al Faysali
31.10.2020 12:43 / İPT Al Ansar 0 - 0 Al Kuveyt
31.10.2020 12:43 / İPT Al Qadsia 0 - 0 Al Riffa
31.10.2020 12:43 / İPT Al Jazeera 0 - 0 Dhufar
31.10.2020 12:43 / İPT Khujand 0 - 0 Istiqlol
31.10.2020 12:43 / İPT Altyn Asyr 0 - 0 Dordoi Bishkek
31.10.2020 12:43 / İPT CPK 0 - 0 Wofoo Tai Po
31.10.2020 02:59 / ERT Bosna Hersek U17 0 - 0 Lihtenştayn U17
31.10.2020 02:59 / ERT Bulgaristan U17 0 - 0 Hırvatistan U17
31.10.2020 03:00 / ERT Fransa U17 0 - 0 Galler U17
31.10.2020 03:00 / ERT İskoçya U17 0 - 0 Andorra U17
31.10.2020 12:43 / ERT Bosna Hersek U17 0 - 0 Bulgaristan U17
31.10.2020 12:43 / ERT Hırvatistan U17 0 - 0 Lihtenştayn U17
31.10.2020 12:43 / ERT Fransa U17 0 - 0 Andorra U17
31.10.2020 12:43 / ERT Galler U17 0 - 0 İskoçya U17
31.10.2020 03:00 / M.S. Deportivo Cuenca 0 - 0 El Nacional
31.10.2020 21:15 Mushuc Runa - Técnico Universitario
31.10.2020 23:30 Delfin - LDU Portoviejo
31.10.2020 03:00 / İPT Greenville Triumph 0 - 0 Union Omaha
31.10.2020 07:00 / M.S. Blaublitz Akita 2 - 1 Vanraure Hachinohe
31.10.2020 07:00 / M.S. YSCC 2 - 2 Grulla Marioka
31.10.2020 07:00 / M.S. Gainare Tottori 0 - 1 Cerezo Osaka II
31.10.2020 09:00 / M.S. Parceiro Nagano 0 - 1 Kataller Toyama
31.10.2020 09:00 / M.S. Gifu 1 - 1 Sagamihara
31.10.2020 09:00 / M.S. Kagoshima United 0 - 1 Imabari
31.10.2020 13:00 Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
31.10.2020 07:00 / M.S. Vegalta Sendai 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima
31.10.2020 08:00 / M.S. Oita Trinita 0 - 0 Urawa Reds
31.10.2020 09:00 / M.S. Shonan Bellmare 1 - 0 Yokohama
31.10.2020 10:00 / M.S. Kashiwa Reysol 0 - 0 Shimizu S-Pulse
31.10.2020 11:00 / 73' Kashima Antlers 0 - 1 Nagoya Grampus
31.10.2020 12:00 / 31' Kawasaki Frontale 1 - 0 Tokyo
31.10.2020 13:00 Gamba Osaka - Consadole Sapporo
31.10.2020 10:00 / M.S. Taizhou Yuanda 0 - 2 Kunshan
31.10.2020 13:00 Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng
31.10.2020 14:35 Guizhou Zhicheng - Beijing Baxy
31.10.2020 11:30 / ERT Persik Kediri 0 - 0 Barito Putra
31.10.2020 14:15 / ERT Bhayangkara 0 - 0 Pelita Jaya
31.10.2020 16:30 / ERT Persita Tangerang 0 - 0 Persija
31.10.2020 12:15 / ERT Chrudim 0 - 0 Blansko
31.10.2020 16:00 / ERT Slavoj Vyšehrad 0 - 0 Vlašim
31.10.2020 16:30 / ERT Ústí nad Labem 0 - 0 Třinec
31.10.2020 12:30 / 3' Tampines Rovers 0 - 0 Albirex Niigata S
31.10.2020 15:15 / İPT DPMM FC 0 - 0 Geylang United
31.10.2020 12:43 / ERT Tİrana 0 - 0 Apolonia Fier
31.10.2020 12:43 / ERT Teuta Durrës 0 - 0 Laçi
31.10.2020 12:43 / ERT Vllaznia Shkodër 0 - 0 Partizani Tİrana
31.10.2020 12:43 / ERT Bylis Ballsh 0 - 0 Kastrioti Krujë
31.10.2020 12:43 / ERT Kukësi 0 - 0 Skënderbeu Korçë
31.10.2020 13:00 Chiangrai United - Bangkok Glass
31.10.2020 14:00 Buriram PEA - Muang Thong United
31.10.2020 14:00 Rayong - Trat
31.10.2020 14:30 Bangkok United - Thai Port
31.10.2020 13:00 Da Nang - Lam So'n Thanh Hoa
31.10.2020 13:00 Song Lam Nghe An - Nam Dinh
31.10.2020 13:00 Hai Phong - Quang Nam
31.10.2020 13:30 Buftea - Sepsi
31.10.2020 20:15 Botoşani - UTA Arad
31.10.2020 22:45 Hermannstadt - Universitatea Craiova
31.10.2020 14:00 Tallinna Kalev - Trans
31.10.2020 14:00 Tulevik - TJK Legion
31.10.2020 17:00 Levadia - Tammeka
31.10.2020 14:00 Rubin Kazan - Arsenal-Tula
31.10.2020 16:30 Spartak Moskova - Rostov
31.10.2020 16:30 Akhmat Grozny - Krasnodar
31.10.2020 19:00 Petrotrest - Lokomotiv Moskova
31.10.2020 14:30 Gandzasar - Van
31.10.2020 17:00 Pyunik - Ararat
31.10.2020 15:00 KIF Örebro - Umeå
31.10.2020 15:00 Røa - Lyn
31.10.2020 15:00 Klepp - Arna-Bjørnar
31.10.2020 16:00 Sandviken - Kolbotn
31.10.2020 15:00 Sollentuna United - Örebro Syrianska
31.10.2020 15:00 Lund - Värnamo
31.10.2020 15:00 Assyriska Turabdin - Trollhättan
31.10.2020 16:00 Tvååker - Motala
31.10.2020 16:00 Oskarshamns AIK - Lindome
31.10.2020 17:00 Gefle - Vasalund
31.10.2020 17:00 Linköping City - Qviding FIF
31.10.2020 17:00 Skövde AIK - Eskilsminne
31.10.2020 17:00 Utsikten - Torns
31.10.2020 18:00 Karlslund - Berga
31.10.2020 15:00 Degerfors - Akropolis
31.10.2020 17:00 Dalkurd - Jönköpings Södra
31.10.2020 19:30 GIF Sundsvall - Örgryte
31.10.2020 19:30 Östers - Halmstad
31.10.2020 15:00 Inđija - Metalac GM
31.10.2020 17:00 Čukarički - Novi Pazar
31.10.2020 17:00 Voždovac - Bačka Topola
31.10.2020 17:00 Rad Belgrad - Zlatibor Čajetina
31.10.2020 19:00 Partizan - Mačva Šabac
31.10.2020 15:00 Esbjerg - Fredericia
31.10.2020 17:00 Hobro - Fremad Amager
31.10.2020 15:00 Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
31.10.2020 18:00 Oleksandria - Desna
31.10.2020 20:30 Dnipro-1 - Dynamo Kiev
31.10.2020 15:00 Kvik Halden - Fredrikstad
31.10.2020 16:00 Sotra - Vard
31.10.2020 18:00 Alta - Skeid
31.10.2020 20:00 Arendal - Flekkerøy
31.10.2020 16:00 Verl - Zwickau
31.10.2020 16:00 Dynamo Dresden - Meppen
31.10.2020 16:00 Waldhof Mannheim - Magdeburg
31.10.2020 16:00 Uerdingen - Saarbrücken
31.10.2020 16:00 / ERT Hallescher FC 0 - 0 Unterhaching
31.10.2020 16:00 1860 Münih - MSV Duisburg
31.10.2020 16:00 Magdeburger FFC - Turbine Potsdam
31.10.2020 16:00 Bochum - Wolfsburg
31.10.2020 16:00 / ERT Göttelborn 0 - 0 Sand
31.10.2020 16:00 Karlsruher SC - Eintracht Frankfurt
31.10.2020 16:00 Andernach - Saarbrücken
31.10.2020 17:00 Borussia Bocholt - FCR Duisburg
31.10.2020 19:00 Gütersloh - Essen-Schönebeck
31.10.2020 21:00 SC Fortuna Köln - Werder Bremen
31.10.2020 16:30 Stade Briochin - Le Havre
31.10.2020 16:30 Paris FC - Stade de Reims
31.10.2020 16:30 Soyaux - Issy
31.10.2020 16:30 Blanquefort - Dijon
31.10.2020 23:00 Montpellier - Olympique Lyon
31.10.2020 16:30 / ERT Slavia Prag 0 - 0 Zbrojovka Brno
31.10.2020 16:30 / ERT Karviná 0 - 0 Zlín
31.10.2020 16:30 / ERT Teplice 0 - 0 Sparta Prag
31.10.2020 16:30 / ERT Příbram 0 - 0 Mladá Boleslav
31.10.2020 16:30 / ERT Baník Ostrava 0 - 0 Slovan Liberec
31.10.2020 16:30 / ERT České Budějovice 0 - 0 Viktoria Plzeň
31.10.2020 16:30 / ERT Slovácko 0 - 0 Opava
31.10.2020 16:30 / ERT Jablonec 0 - 0 Bohemians 1905
31.10.2020 16:30 / ERT FK Pardubice 0 - 0 Sigma Olomouc
31.10.2020 16:45 Puskás - Zalaegerszegi TE
31.10.2020 19:00 Honvéd - Mezőkövesd-Zsóry
31.10.2020 21:30 Fehérvár - Ferencváros
31.10.2020 17:00 / ERT Keflavík 0 - 0 Grindavík
31.10.2020 17:00 KTP - AC Kajaani
31.10.2020 17:00 MP - VPS
31.10.2020 17:00 MuSa - Jaro
31.10.2020 17:00 Gnistan - KPV-j
31.10.2020 17:00 SJK II - MYPA
31.10.2020 17:00 EIF - Oulu
31.10.2020 17:00 TPS - SJK
31.10.2020 17:00 Slaven Koprivnica - Osijek
31.10.2020 19:05 Istra 1961 - Hajduk Split
31.10.2020 17:00 Colo Colo - Deportes Iquique
31.10.2020 19:30 Huachipato - O'Higgins
31.10.2020 22:00 Curicó Unido - Palestino
01.11.2020 00:30 Audax Italiano - Everton
31.10.2020 17:30 / ERT Slavia Sofya 0 - 0 Botev Plovdiv
31.10.2020 19:45 Beroe - Arda
31.10.2020 18:00 3rd ranked - 4th ranked
31.10.2020 18:00 2nd ranked - 5th ranked
31.10.2020 18:00 Panevėžys - Banga
31.10.2020 18:00 Spyris Kaunas - Trakai
31.10.2020 18:00 Clyde - Peterhead
31.10.2020 18:00 Cove Rangers - Partick Thistle
31.10.2020 18:00 Dumbarton - Airdrie United
31.10.2020 18:00 Falkirk - East Fife
31.10.2020 18:00 Forfar Athletic - Montrose
31.10.2020 18:00 Nordsjælland - Midtjylland
31.10.2020 18:00 Athlone Town - Shelbourne
31.10.2020 19:00 Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
31.10.2020 19:00 Pohronie - Zlaté Moravce
31.10.2020 19:00 Žilina - Senica
31.10.2020 19:00 Salzburg - Wattens
31.10.2020 19:00 Hartberg - Avusturya Viyana
31.10.2020 19:00 St. Pölten - Ried
31.10.2020 19:30 Chiasso - Wil
31.10.2020 21:00 FC Schaffhausen - Kriens
31.10.2020 20:00 Odd Grenland - Sarpsborg 08
31.10.2020 22:30 Haugesund - Aalesund
31.10.2020 21:00 / ERT Lausanne Sports 0 - 0 Vaduz
31.10.2020 21:00 / ERT Servette 0 - 0 Zürih
31.10.2020 22:30 Dallas - Houston Dynamo
31.10.2020 23:00 Botafogo - Ceará
31.10.2020 23:00 Imperatriz - Santa Cruz
31.10.2020 23:00 Velo Clube - Noroeste

https://www.macsonuclari.com.tr/ - Tüm Hakları Saklıdır